Hakkımızda

 

81.000 M2 Açık alan kapasite ve 15.000 M2 Kapalı alanda Ne 10/1 ve Ne 40/1 aralığında pamuklu karde ve pamuklu penye iplik, 20 adet son teknoloji ürünü makinelerle toplam 350 ton iplik üretimi ile kapasitesini artırarak devam etmektedir. Techizat ve Teknolojimiz RIETER ve Uster Tester 4 özelliği ile günümüz teknolojisine en uygundur.

Sektörde ki Bütün gelişmeleri yakından takip ve uygulayan firmamız, % 100 Pamuk ipliği üretiminde Kalite standartlarını belirleyen İsviçre firması olan USTER’ in %5’ lik kalite dilimini Referans alarak Uluslar arası değerlerde üretim yapmaktadır.

 

 

 

Dünya standartlarındaki üretim kalitemiz ve profesyonel yönetim anlayışımız ile hızlı, sorunsuz ve kaliteli ürün üretmek politikamız sonucunda, 2004  yılında Ring Tesisimize yenileyerek hizmetinize sunduk.

 

 

 

 

 

Laboratuarımızda “Uster Kalite Uygunluk Standartlarıda” mamul ve yarı mamuller kondüsyonlanarak, düzgünlüğü, mukavemeti, bükümü, numarası, levha görünümü analiz edilmektedir. Sürekli  Dünya standardında ki kalitemiz ve müşteri memnuniyet anlayışımız çerçevesinde, Konusunda uzman, deneyimli Teknik ekibimizle ve 2004 Model Ring Tesisimiz ile son teknolojiyi hizmetinize sunmaktan gurur duyarız.

 

 

 

Tesisimizde en son teknoloji ürünü Rieter G-33 Ring marka iplik makineleri ile 20.000 iğ kapasite ile 360 ton ip üretimi yapılmaktadır.

Bobinlerimiz, Murata, tam otomotik, splicer ve yabancı madde temizleme sistemine sahip olduğu gibi Harman Hallacımız, Trützschler,  Securomat yabancı madde ayırıcı sitemine sahiptir.

Yurtiçi yanı sıra Almanya, İspanya, Portekiz, Polonya, Bulgaristan, İngiltere, Mısır , Italya, Suriye ve Yunanistan ülkelerine de güvenle ihracat yapmaktayız.